Viser: Skip Navigation LinksStartside > Alle hunder > Statistikk

Statistikk

 
Vis statistikk :

På denne siden vil du finne informasjon om:
6818
hunder (3453 hann hunder, 3365 tisper)
17698
Hundejournaler
2339
Hundeprestasjoner
5634
Hunde egenskaper
Bitt (779)
Hode (1)
Høyde (Skulderhøyde) cm (66)
Kondisjon (45)
Labber (alle 4 labber set sammen) (125)
Labber antall støttende tær (643)
Labber antall tær (718)
Labber hver for seg (9)
Lengde (bryst_halerot) cm (4)
Pelsfarge (3098)
Størrelse (27)
Tredeputer (17)
Tredeputer antall (10)
Vekt kg. (83)

51
Hundeomtaler
4006
Hunde eier
294
Kenneler
930
Hundebilder
342
Hundedokumentasjoner
Antall valp for:

ÅrAntall
2024 16: Hundeliste
2023 159: Hundeliste
2022 144: Hundeliste
2021 201: Hundeliste
2020 194: Hundeliste
2019 132: Hundeliste
2018 134: Hundeliste
2017 123: Hundeliste
2016 158: Hundeliste
2015 167: Hundeliste
2014 120: Hundeliste
2013 183: Hundeliste
2012 176: Hundeliste
2011 128: Hundeliste
2010 185: Hundeliste
2009 141: Hundeliste
2008 175: Hundeliste
2007 168: Hundeliste
2006 149: Hundeliste
2005 196: Hundeliste
12345
Antall kull og avkom for:

ÅrAntall kullAntall avkomgjn. avkomAntall hannAndel hannAntall tispeAndel tispeAntall farAntall morPeriodeEffektiv populasjonAntall hann i avlAntall tispe i avl
2024 3 10 3,33 8 80,00 2 20,00 3 3 2020_2024 62 30 33
2023 40 115 2,88 57 49,57 58 50,43 32 37 2019_2023 82 40 43
2022 39 107 2,74 61 57,01 46 42,99 32 35 2018_2022 107 51 57
2021 48 145 3,02 76 52,41 69 47,59 33 46 2017_2021 123 58 66
2020 47 142 3,02 67 47,18 75 52,82 34 41 2016_2020 131 59 74
2019 28 83 2,96 34 40,96 49 59,04 25 26 2015_2019 138 65 74
2018 29 85 2,93 39 45,88 46 54,12 26 28 2014_2018 146 70 77
2017 32 80 2,50 42 52,50 38 47,50 27 32 2013_2017 153 71 83
2016 34 97 2,85 53 54,64 44 45,36 25 32 2012_2016 144 66 80
2015 30 86 2,87 51 59,30 35 40,70 23 29 2011_2015 132 59 76
123456789
Levende hunder (opp til 12 år gammel med ukjent tilstand og ikke død):
Land/AlderTotalLevende000102030405060708091011121314151617181920
Norge39531041910599134114717360836545333417821    
Sverige91625071715222120111124211520161210      
USA58870 12 943533212111424 4  
Finland486133 1471355175119286459355  
Danmark37547 32715284523221      
Nederland15259 3363 51410232 53621  
Frankrike14231 33 13 3 512311221   
Tyskland14057 2 7553225143517311  
Sveits7133  1  11133 42452321  
Tsjekkia3423  115 2134 23 1      
123
Antall kullstørrelse per år:
Ingen tilgjengelig data!
Antall kullstørrelse per land:
Land/KullstørrelseTotal010203040506
Norge1517299382439314785
Sverige28741808764141
USA27412577511281
Finland1913743623991
Danmark1564336413060
Nederland531211131340
Frankrike3869111110
Tyskland34899800
Sveits20373700
Tsjekkia18462330
12
Første lundehunder:
ÅrLandHundenavn
1930 Norge Flida (Jæger's mor 1930)
1969 Sverige Raggebu's Lundy (2723/69)
1973 Finland Urd Av Enerhaugen (14870/73)
1974 Tyskland Taps (02035/75)
1976 Danmark Øgar Av Enerhaugen (14995/76)
1977 Sveits Freja (01075/78)
1985 England Vensaasen's All Toes (04958/86)
1985 Frankrike Kim II Av Åsen (11641/86)
1986 Canada Linesviken's Ask-Viking (21592/86)
1986 USA Haldis (DK22401/86)
123
Hundeliste - år: 2006
HundenavnKjønnLandAvkomFødt
Afe Njord Skaldsson (06737/06) Hann Norge 2 26.02.2006
Aldis (NHSB2602929) Tispe Nederland 0 04.04.2006
Alexandra (15493/06) Tispe Norge 0 19.06.2006
Alva Skaldsdottir (06740/06) Tispe Norge 4 26.02.2006
Anarchos Nahkhiirmees (FIN48952/06) Hann Finland 3 23.08.2006
Anarchos Piprane Diva (FIN48953/06) Tispe Finland 0 23.08.2006
Anarchos Quattro (FIN48948/06) Hann Finland 2 28.08.2006
Anarchos Queen Of Hearts (FIN48950/06) Tispe Finland 4 28.08.2006
Anarchos Quick Enough (FIN48949/06) Hann Finland 0 28.08.2006
Anarchos Quicksilver (FIN48947/06) Hann Finland 0 28.08.2006
12345678910...Sist