Viser: Skip Navigation LinksStartside > Alle hunder > Statistikk

Statistikk

 
Vis statistikk :

På denne siden vil du finne informasjon om:
6727
hunder (3406 hann hunder, 3321 tisper)
15284
Hundejournaler
2339
Hundeprestasjoner
5629
Hunde egenskaper
Bitt (778)
Hode (1)
Høyde (Skulderhøyde) cm (65)
Kondisjon (45)
Labber (alle 4 labber set sammen) (124)
Labber antall støttende tær (643)
Labber antall tær (717)
Labber hver for seg (9)
Lengde (bryst_halerot) cm (4)
Pelsfarge (3097)
Størrelse (27)
Tredeputer (17)
Tredeputer antall (10)
Vekt kg. (82)

50
Hundeomtaler
3958
Hunde eier
289
Kenneler
919
Hundebilder
337
Hundedokumentasjoner
Antall valp for:

ÅrAntall
2023 92: Hundeliste
2022 143: Hundeliste
2021 194: Hundeliste
2020 194: Hundeliste
2019 132: Hundeliste
2018 134: Hundeliste
2017 123: Hundeliste
2016 159: Hundeliste
2015 167: Hundeliste
2014 120: Hundeliste
2013 183: Hundeliste
2012 176: Hundeliste
2011 128: Hundeliste
2010 185: Hundeliste
2009 140: Hundeliste
2008 175: Hundeliste
2007 168: Hundeliste
2006 149: Hundeliste
2005 196: Hundeliste
2004 146: Hundeliste
12345
Antall kull og avkom for:

ÅrAntall kullAntall avkomgjn. avkomAntall hannAndel hannAntall tispeAndel tispeAntall farAntall morPeriodeEffektiv populasjonAntall hann i avlAntall tispe i avl
2023 27 74 2,74 37 50,00 37 50,00 24 27 2019_2023 72 35 38
2022 40 110 2,75 63 57,27 47 42,73 32 35 2018_2022 97 45 53
2021 48 145 3,02 76 52,41 69 47,59 33 46 2017_2021 116 54 63
2020 47 142 3,02 67 47,18 75 52,82 34 41 2016_2020 127 57 72
2019 28 83 2,96 34 40,96 49 59,04 25 26 2015_2019 134 63 72
2018 29 85 2,93 39 45,88 46 54,12 26 28 2014_2018 144 69 76
2017 32 80 2,50 42 52,50 38 47,50 27 32 2013_2017 153 71 83
2016 33 97 2,94 53 54,64 44 45,36 25 32 2012_2016 144 66 80
2015 29 86 2,97 51 59,30 35 40,70 22 28 2011_2015 132 59 76
2014 25 69 2,76 36 52,17 33 47,83 19 21 2010_2014 126 58 69
123456789
Levende hunder (opp til 12 år gammel med ukjent tilstand og ikke død):
Land/AlderTotalLevende0001020304050607080910111213141516171819
Norge390010936410213712075746487735645492419862   
Sverige901260915232221111126201524221313511   
USA58873 2 94453321211342414  
Finland4621282365516511939814613355  
Danmark3745122716284526221 1    
Nederland152613363 51410233 54621  
Frankrike1403113 1313 512321221   
Tyskland140572 7553225143517311  
Sveits7133 1  11133 42452321  
Tsjekkia3423 115 2134 23 1      
123
Antall kullstørrelse per år:
Ingen tilgjengelig data!
Antall kullstørrelse per land:
Land/KullstørrelseTotal010203040506
Norge1498293377437311755
Sverige27635768665140
USA27412577511281
Finland1833641603691
Danmark1564336413060
Nederland531211131340
Frankrike3869111110
Tyskland34899800
Sveits20373700
Tsjekkia18462330
12
Første lundehunder:
ÅrLandHundenavn
1930 Norge Flida (Jæger's mor 1930)
1969 Sverige Raggebu's Lundy (2723/69)
1973 Finland Urd Av Enerhaugen (14870/73)
1974 Tyskland Taps (02035/75)
1976 Danmark Øgar Av Enerhaugen (14995/76)
1977 Sveits Freja (01075/78)
1985 England Vensaasen's All Toes (04958/86)
1985 Frankrike Kim II Av Åsen (11641/86)
1986 Canada Linesviken's Ask-Viking (21592/86)
1986 USA Haldis (DK22401/86)
123
Hundeliste - år: 2006
HundenavnKjønnLandAvkomFødt
Afe Njord Skaldsson (06737/06) Hann Norge 2 26.02.2006
Aldis (NHSB2602929) Tispe Nederland 0 04.04.2006
Alexandra (15493/06) Tispe Norge 0 19.06.2006
Alva Skaldsdottir (06740/06) Tispe Norge 4 26.02.2006
Anarchos Nahkhiirmees (FIN48952/06) Hann Finland 3 23.08.2006
Anarchos Piprane Diva (FIN48953/06) Tispe Finland 0 23.08.2006
Anarchos Quattro (FIN48948/06) Hann Finland 2 28.08.2006
Anarchos Queen Of Hearts (FIN48950/06) Tispe Finland 4 28.08.2006
Anarchos Quick Enough (FIN48949/06) Hann Finland 0 28.08.2006
Anarchos Quicksilver (FIN48947/06) Hann Finland 0 28.08.2006
12345678910...Sist